Türkiye'nin En Büyük Ücretsiz Firma Rehberi

Yurtiçi Kargo Takip ( Kargom Nerede ? )

Yurtiçi kargo ile kargo takip – gönderi takibi yapmak için alt kısımdaki link adresinden yurtiçi kargo resmi sitesine gidiniz.

Alt kısımda tarif edilen yazıyı Yurtiçi kargo sitenizde aynen yapmanız durumunda kargo takibinizi doğru bir şekilde yapmış olacaksınız. Yazımızı dikkatli bir şekilde okuyarak uygulayınız.

Gönderi Takip sayfasında yurtiçi gönderi sorgulama ve yurtdışı gönderi sorgulama kısımından size gelen kargo gönderinin yurtiçinden ise yurt içi gönderi kısımını, yurt dışından ise yurt dışı gönderi takip kısımını seçiniz.

Yurtiçi gönderi sorgulama için ;

Gönderi kodu ile sorgulama yapabilir, Fatura numarası ile gönderi sorgulaması yapabilir, Ambar tesellüm numarası ile sorgulama yapabilir veya çağrı numarasını girerek yurtiçi gönderi sorgulaması yapabilirsiniz. Yani kargo takip numarasını, fatura numarasını veya ambar tesellüm numarasını girmelisiniz. Herhangi birini girdikten sonra güvenlik kodu site içerisinde aynen gördüğünüz şekilde giriniz ve işlemi tamamlayınız. Bu şekilde Yurtiçi Kargo Kargo takip ekranını direk olarak açıldığını göreceksiniz.

Yurtdışı gönderi sorgulama için ;

Konşimento numarası ile veya gönderi numarası ile sorgulama yapabilirsiniz. Herhangi bir numarayı girdikten sonra güvenlik kodunu da girerek işletim tamamlayınız. Bu şekilde Yurtiçi kargo yurt dışından gelen kargo takip ekranı direk olarak açılacaktır.

Yurtiçi Kargo Gönderi Takibi ( Kargom Nerede ? )

Yazdır
Bilgilerde yanlışlık mı var ? Bize bildirin !

Yorum Sayfası Kısmı

2 Yorum “Yurtiçi Kargo Takip ( Kargom Nerede ? )”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>